дивись.info

На добудову реабілітаційного центру у Великому Любіні витратять 87 мільйонів

На добудову реабілітаційного центру у Великому Любіні витратять 87 мільйонів

Будівництво реабілітаційного центру у Великому Любіні триває вже майже 10 років.

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» за результатами відкритих торгів уклала договір з ТОВ «Роксіс груп» на завершення будівництва реабілітаційного центру в смт. Великий Любінь (Городоцький район) за 86,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Будівництво реабілітаційного центру у Великому Любіні триває вже майже 10 років. Його розпочали у 2009 році та планували завершити у 2012, однак, через брак фінансування проект заморозили. У 2015 році будівництво поновили, тоді на роботи витратили 30 млн грн і планували відкрити центр до 25-ї річниці Дня Незалежності, тобто у серпні 2016 року, але  фінансування об’єкту знову припинилось і лише в грудні 2016 року на добудову знову виділили майже 51 млн грн на добудову бальнеологічного корпусу. Торги тоді виграло ТОВ «Західбуденергозбереження».

Спочатку кошторис проекту реабілітаційного центру становив 99 млн грн, у 2015 році кошторис скорегували і вартість будівництва зросла до 152 млн грн, з яких 20 млн грн коштуватиме обладнання та устаткування.

Центр розрахований на 300 місць і буде ділитись на 2 комплекси. Перший житловий на 150 місць, з їдальнею, конференц-залом на 150 місць, з двома тренажерними залами. Другий корпус – лікувальний, з основним напрямком бальнеології (лікування мінеральними водами) на 47 кабінетів.

Станом на кінець 2017 року, перший корпус майже збудований. Там проведено вже 95% будівельних робіт. Технічним завданням цього тендеру передбачено, що переможець торгів добудує другий корпус, а також котельню та відкриті спортивні майданчики. Також, ТОВ «Роксіс груп» проведе  водопостачання, опалення та освітлення, встановить  протипожежний водопровід, трубопровід для лікувальної грязі та устаткування для бальнеологічних процедур. Роботи планують завершити до кінця 2020 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.