дивись.info

АМКУ не побачив зловживань монополією у ДТЕК Ахметова

АМКУ не побачив зловживань монополією у ДТЕК Ахметова

Антимонопольний комітет вирішив, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова не зловживає монопольним становищем на ринку генерації електроенергії.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на висновки АМКУ.

Згідно з рішенням Антимонопольного комітету, компанія Ахметова не може зловживати монопольним становищем, оскільки ринок електроенергії в Україні є регульованими.

«Відповідне рішення було прийнято на підставі дослідження ситуації на ринку протягом 2015-2017 років. За цей період компанія ДТЕК не могла зловживати монопольним становищем. Можливо, після введення ринку електроенергії дане рішення буде переглянуто», – повідомила представниця Антимонопольного комітету.

У той же час, в Антимонопольному комітеті визнали, що компанія «ДТЕК», як і державний «Енергоатом», мають певну ринкову владу, однак ці компанії не мають впливу на вартість електроенергії, адже ринок є регульованим і тариф визначається Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

Нагадуємо, АМКУ ще в 2015 році почав розгляд з питання про монопольне становище енергохолдингу «ДТЕК» на ринку електроенергії.

За словами антимонопольників, комітет не розглядає теплову генерацію як окремий ринок, однак це не перешкоджає відкриттю справи.

В прес-службі ДТЕК заявили, що холдинг не є монополістом і сподівається на об’єктивне і прозоре розслідування ситуації на ринку електроенергії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.