дивись.info

Львівський обласний центр зайнятості віддав майже півмільйона гривень за прибирання улюбленій фірмі

Львівський обласний центр зайнятості віддав майже півмільйона гривень за прибирання улюбленій фірмі

Оголошений Львівським обласним центром зайнятості тендер на прибирання вартістю майже півмільйона гривень дістався ПП «Лев-5», незважаючи на те, що конкуренти пропонували нижчі ціни.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

У листопаді Львівський обласний центр зайнятості оголосив тендер на послуги з комплексного прибирання приміщень Львівського обласного центру зайнятості та його 24 філій вартістю 480 тисяч гривень. Термін виконання робіт – 2 січня – 29 березня.

На торги зголосилися три компанії: ТОВ «Деніком» ФОП Лілія Вікоброда та ПП «Лев-5». Незважаючи на те, що остання у першому турі аукціону знизила ціну лише на три тисячі, а в другому взагалі не торгувалася, угода дісталася саме їй. Наприклад, ТОВ «Деніком» запропонувало ціну у 454 тисячі 200 гривень, а ФОП – 455 тисяч.

У протоколі розгляду тендерних пропозицій вказується, що ТОВ «Деніком» подало документи, які не відповідають вимогам замовника, зокрема довідка про наявність матеріально-технічної бази, а також про наявність працівників з відповідною кваліфікацією, знаннями і досвідом. Крім того, замовник вимагав документ, який визначає вартість чистих активів і код доступу до електронної версії чинного статуту тощо. Втім, наприклад, у поданій фірмою довідці про працівників, зазначені 11 осіб з досвідом роботи від 4 до 12 років.

ФОП Лілія Вікоброда відмовили на підставі невідповідності довідки про матеріально-технічну базу, виконання аналогічних договорів і не всі копії документів містять підпис. Хоча у довідці про МТБ зазначені і кількість пилососів, і швабр, і візків для прибирання, і рік та місце виробництва. Так само є цілий список аналогічних договорів. Утім, замовник вирішив, що цього недостатньо.

Що стосується переможця – ПП «Лев-5», згідно із даними YouControl, підприємство було зареєстроване 2010 року, керівником є Федір Гавриленко, а підписантом Олег Рудницький – колишній заступник голови ЛОДА Михайла Костюка, також він працював заступником начальника Головного управління МВС у Львівській області.

Тільки нинішнього року ПП «Лев-5» вже отримало від Львівського обласного центру зайнятості понад мільйон гривень за послуги з прибирання. Ще десять угод на такі ж послуги ПП уклало з ГУ ДМС у Львівській області. Загальна сума тендерів за 2018 року, які отримало ПП «Лев» – понад мільйон 630 тисяч, а з останнім вже понад два мільйони гривень.

Загалом  Олег Рудницький має стосунок до 15 фірм, зокрема, крім ПП «Лев-5», а також «Лев-2», «Лев-3», «Лев-4», «Лев-6, «Лев-7», основними видами діяльності яких є послуги з прибирання і охоронні послуги.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.