дивись.info

На Львівщині сільський голова та підприємець налагодили схему розкрадання бюджетних коштів

На Львівщині сільський голова та підприємець налагодили схему розкрадання бюджетних коштів

У четвер, 27 грудня, очільника села затримали під час отримання від керівника підприємства 55 тисяч гривень «відкату» за перерахування бюджетних коштів за проведення робіт з встановлення вуличного освітлення.

Як інформує прес-служба поліції Львівської області, під час проведення заходів щодо недопущення розкрадання бюджетних коштів правоохоронці задокументували протиправну діяльність сільського голови Городоцького району. За перерахування коштів з місцевого бюджету за проведені роботи останній вимагав 10% «відкату» від загальної суми договору.

Так, посадова особа разом з керівником приватного підприємства налагодили злочинну схему розкрадання коштів. Зокрема, підприємець був виконавцем робіт з встановлення вуличного освітлення у населених пунктах, підпорядкованій раді.

З метою освоєння керівником підприємства бюджетних коштів наприкінці року голова запропонував йому укласти «угоду». Посадовець підписує акти виконаних робіт, які виконані лише частково, а підприємець, після отримання на рахунок коштів з бюджету, 10% від загальної суми віддає йому.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці задокументували факт виконання сільським головою умов «угоди».

Крім того, у межах кримінального провадження було встановлено, що вказане підприємство проводило роботи з встановлення вуличного освітлення на інших об’єктах області, загальна вартість яких сягає понад мільйон гривень та які останнім так і не було виконані. Під час проведення санкціонованих обшуків в офісі підприємства та за місцем мешкання його керівника було вилучено понад 2,5 мільйонів гривень та 26 тисяч доларів США.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.