дивись.info

У закарпатському селі побудують спортзал за понад 22 мільйони

У закарпатському селі побудують спортзал за понад 22 мільйони

Спортзал за понад 22 мільйони гривень побудують в закарпатському селі, де проживає менше 700 людей.

Астейська сільська рада, що в Берегівському районі, Закарпатської області, 21 грудня підписала договір з ПП «Карпат-Буд» на будівництво багатофункціонального спортивного залу за 22,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Спортзал побудують в прикордонному селі Астей, де проживає 677 жителів. В приміщенні будуть зали для тренувань, душові та роздягальні. В ньому мешканці села зможуть грати футбол, волейбол, гандбол, настільний теніс, бадмінтон та займатися гімнастикою. Підрядник також побудує котельню та зробить усі інженерні системи: водопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію тощо. Освітить, обгородить територію спортзалу та зробить проїзди. Компанія завершить будівництво до кінця 2020 року. При цьому вона отримає 722 тис. грн прибутку.

На торгах фірма-переможець змагалася з ТОВ «Торговий дім Універсал Україна», ПАТ «Виноградівська пересувна механізована колона №78» та ПП «АрхІміджБуд». Найнижчу пропозицію запропонувала фірма «Торговий дім Універсал Україна», однак її відхилили через відсутність потрібних документів.

Фірма «Карпат-Буд» з нульовим статутним капіталом зареєстрована в 2002 році в м. Мукачеве. Її власницею та водночас очільницею є Галина Голод.

Протягом 2017-2018 років підприємство «Карпат-Буд» отримало замовлень на 36 млн грн. Фірма вже не вперше співпрацює з Астейською сільрадою – протягом 2017-2018 років вони підписали договорів на 27 млн грн, враховуючи поточний підряд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.