дивись.info

У Жовкві для дітей з інвалідністю відкрили інклюзивно-ресурсний центр (фото)

У Жовкві для дітей з інвалідністю відкрили інклюзивно-ресурсний центр (фото)
Фото: прес-служба ЛОДА

Сьогодні, 28 грудня, у Жовкві відчинив двері для дітей з інвалідністю новий інклюзивно-ресурсний центр.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Центр розміщений у приміщенні Жовківської центральної лікарні. На ремонтні роботи із районного бюджету виділили 446 тисяч гривень. А на придбання меблів, комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів та засобів корекції з обласного бюджету надійшло 252 тисячі гривень.

«З вересня цього року стартувала програма Нової української школи, де інклюзивне навчання є одним із основних напрямків реформування освіти. Сьогодні ми маємо можливість відкрити ще один інклюзивно-ресурсний центр на Львівщині, який покликаний створити сприятливі умови для навчання та розвитку дітей з інвалідністю, проводити інформаційну роботу щодо толерантного ставлення до такої проблеми та стати осередком підтримки дітей, батьків та педагогів, які працюватимуть з дітьми», – зазначила директор департаменту освіти і науки львівської обласної держаної адміністрації Любомира Мандзій.

У повідомленні йдеться, що у центрі працюватимуть педагоги, спеціалісти-дефектологи, зокрема логопед, психолог, сурдопедагог, реабілітолог, а також директор та бухгалтер. Тут проводитимуть заняття з реабілітації для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, а також індивідуальні та групові заняття.

Повідомляється, що для того, аби дитина мала змогу відвідувати інклюзивно-ресурсний центр, батькам достатньо лише звернутися до представників закладу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.