дивись.info

Україна введе санкції проти археологів за незаконні розкопки в Криму

Україна введе санкції проти археологів за незаконні розкопки в Криму
Фото ілюстративне.

Україна запровадить санкції стосовно археологів, які незаконно проводили розкопки в окупованому Криму. Про це написав міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш у Twitter, передає Укрінформ.

«Україна застосовує санкції не лише до політиків чи бізнесменів РФ. У списку й археологи, які незаконно проводили розкопки в Криму. «Name and shame» – ще один принцип: ми говоримо про осіб, які порушують режим окупованих територій, і ширимо негативний імідж серед організацій, що з ними працюють», – зазначив він.

Черниш також наголосив, що влада РФ обіцяє виділити 150 млрд рублів на «потреби» окупованого півострова, оскільки у Криму немає власних доходів, що зумовлено, зокрема, і санкціями.

Крім того, додав міністр, для утримання окупованого Криму РФ залучає олігархів, дозволяючи їм «заробляти», зокрема, на будівництві Керченського мосту, оборонному замовленні. «Однак, щоб заробити, ці олігархи мають нести додаткове «соціальне навантаження» – наприклад, вони скуповують недобудовані санаторії в Криму», – наголосив керівник МінТОТ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.