дивись.info

Епіфаній розповів про перенесення Різдва в Україні із 7 січня на 25 грудня (відео)

Епіфаній розповів про перенесення Різдва в Україні із 7 січня на 25 грудня (відео)
Фото: відкриті джерела

Питання про перенесення святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня буде вирішене після того, як надійде запит від більшості українського суспільства.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Прямий” повідомив предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній, підкресливши, що зараз ця тема є трохи болючою, оскільки не всі українці до кінця розуміють суть календарної реформи.

«Ми віримо в те, що в майбутньому… але це питання часу, коли українці в більшості будуть бажати святкувати Різдво Христове за новим стилем, то церква відповідно відгукнеться на цей запит українського суспільства. Але ми повинні розуміти, що зараз, розпочинаючи будівництво єдиної помісної православної церкви, ми повинні уникати тих питань, які розділяють. Календарне питання зараз теж певною мірою може розділити українську церкву» – зауважив Епіфаній.

Епіфаній зазначив, що під час переходу на новий календар інших помісних православних церков, які зараз живуть за новим стилем, навіть Елладської  православної церкви, відбувся певний розкол, який діє до цього часу.

«Є ті, які не визнали календарної реформи і до цього часу перебувають та живуть за церковним старим стилем. Тому ми повинні проводити реформи мудро, тверезо, виважено, переконуючи довести українському народу, чому саме потрібно робити так» – резюмував Епіфаній.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.