дивись.info

На кордоні Львівщини з Польщею припинив роботу один з двох пішохідних переходів

На кордоні Львівщини з Польщею припинив роботу один з двох пішохідних переходів
Фото: відкриті джерела

Один з двох пішохідних пунктів пропуску на кордоні з Польщею “Долгобичув-Угринів” припинив роботу.

Як повідомив речник люблінського воєводи Марек Вєчежак, 31 грудня 2018 року завершився пілотний проект обслуговування переходу, пише “Польське радіо“.

Пішоходи могли перетнути кордон у прикордонному пункті пропуску Долгобичів-Угринів. Проте, це відбувалося завдяки пілотній програмі і було тимчасовим, – нагадує Марек Вєчежак:

«Таким є рішення, між іншим, головного коменданта прикордонної служби, який звернув увагу, що цей пішохідний перехід не сповнює технічних умов митного оформлення пішохідного руху, постає чимало загроз. А що буде далі? Воєвода подасть клопотання до державного бюджету лише на 2020 рік, цього року таке клопотання відхилено і проект не буде реалізований. Клопотання стосуватиметься поліпшення інфраструктури в цьому контрольно-пропускному пункті, щоб було можна відновити пішохідний рух».

Протягом доби кордон у пункті пропуску Долгобичів-Угринів перетинало приблизно 3500 осіб, у тому числі пішки або велосипедом приблизно 850 осіб. Завданням пілотного проекту було зменшити рух на сусідніх автомобільних КПП з Україною в Гребенному та Зосині, якими користується багато подорожніх, що прямують до Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.