дивись.info

Сьогодні зранку на вулиці Львова вийшло 65 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні зранку на вулиці Львова вийшло 65 одиниць снігоприбиральної техніки
Фото ЛМР.

Вночі та сьогодні зранку до прибирання міста було залучено 65 одиниць техніки. Для посипання тротуарів і доріг було використано 578 м3 піскосуміші, 11 тонн солі та 2,5 тонни реагенту.

Про це повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У Галицькому районі працювало 3 підмітальні машини, 6 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 74 м куб піскосуміші, 8 тонн солі та 2,5 тонни реагенту.

У Франківському районі працювало 4 піскорозкидувачі і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 127 м куб піскосуміші.

У Залізничному районі працювало 2 грейдери, 6 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 4 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 139 м куб піскосуміші та 2 тонни солі.

У Шевченківському районі працювало 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 42 м куб піскосуміші.

У Личаківському районі працювало 3 піскорозкидувачі, 5 тракторів і 1 навантажувач, для посипання тротуарів і доріг було використано 70 м куб піскосуміші.

У Сихівському районі працювало 5 піскорозкидувачів, 5 тракторів, 2 підмітальні машини, 1 грейдер і 1 навантажувач, для посипання тротуарів і доріг було використано 126 м куб піскосуміші.

Також у черговому режимі працювало ще 8 одиниць техніки.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць техніки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.