Виконком погодив інвестиційний договір реконструкції трамвайного депо на Вітовського

Виконком погодив інвестиційний договір реконструкції трамвайного депо на Вітовського

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив інвестиційний договір на реконструкцію трамвайного депо на вул. Вітовського, передає кореспондент Дивись.info.

На місці занедбаного депо мають облаштувати інноваційно-креативний  простір.

Згідно із затвердженим договором ТзОВ «Лем Стйешн» отримає в оренду на 50 років споруди трамвайного депо на вул. Вітовського, 57 та вул. Братів Тимошенків, 4.

«Процес перемовин тривав майже три роки. Зараз ми вже маємо підписаний інвестиційний договір між ЛКП «Львівелектротранс» та ТзОВ «Лем Стейшн». В інвестиційному договорі чітко передбачено, що інвестор має вкласти у цей об’єкт не менше, ніж 30 мільйонів гривень. І враховуючи загальну площу об’єкту, яка становить 5400 кв м, ми передбачаємо, що інвестиція буде значно більшою, ніж передбачені 30 мільйонів гривень. Ми прорахували, що це мало би бути більше, ніж 100 мільйонів гривень. Тобто загальна сума інвестицій — це приблизно 130 млн. грн., а може і більше. Також чітко прописано, що навіть якщо буде введено в експлуатацію хоча б одну будівлю чи споруду, то відразу нараховується орендна плата», – пояснила директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич уточнила, що орендна плата є фіксованою – 2 млн.грн на рік, і у випадку зростання вартості оренди змінюватися не буде.

«За загальним правилом орендна плата нараховується залежно від вартості приміщення, які передаються в оренду. Рішенням сесії міської ради ми зафіксували стабільну орендну плату інвестору, тобто вона не буде рости зі збільшенням вартості самих приміщень. Натомість інвестор поступається тим, що він наперед відмовився від права викупити у міста цей об’єкт, він залишатиметься у комунальній власності», – пояснила Гелена Пайонкевич.

Вона додала, що після введення в експлуатацію реконструйованих будівель  право власності на них зареєструє Львівська міська рада. ТзОВ «Лем Стейшн» також не має права змінювати цільове призначення майбутнього об’єкту без погодження міської ради.

Наступним кроком у реалізації проекту буде підписання договору оренди між управлінням комунальної власності ЛМР і ТзОВ «Лем Стейшн».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: