дивись.info

Найкращі рекламні ролики з різдвяною атмосферою

Найкращі рекламні ролики з різдвяною атмосферою

Редакція ІА Дивись.info зібрала шість кращих, на наш погляд, роликів, випущених компаніями напередодні Різдва.

Навіть язик не повертається назвати це рекламою. Відволікаємося, насолоджуємося і налаштовуємося на свята.

Яким буде Різдво без любові?

Зворушлива історія від фінансової групи Erste Group про їжачка, силу дружби і про те, як важливо намагатися бачити в оточуючих лише найкраще.

Поділіться своїм подарунком

Дуже красивий ролик від Apple, знятий в дусі Pixar. Про те, що якщо у тебе є дар, не потрібно його соромитися. Твори і поділися своїми творіннями з іншими. Вони обов’язково це оцінять.

Хлопчик і фортепіано

Універмаги Джон Льюіс посвятили різдвяне відео силі подарунку і тому, як він може вплинути на життя маленького хлопчика. А хлопчиком раптово виявляється Елтон Джон. Фільм починається в теперішньому часі і закінчується в минулому – як раз в той момент, коли маленький Елтон отримав подарунок, який змінив його життя.

Новий Санта

Санта, усвідомивши, наскільки недосконалі його дієта і фігура, вирішує зайнятися собою, йде на тренування, змінює стиль харчування і спосіб. Загалом, якщо це не надихне вас почати нове життя – то ми не знаємо, що надихне.

Важлива ніч

У центрі сюжету ролика – історія восьмирічної дівчинки, яка грає, як їй здається, головну роль в житті, і все це – для своєї мами. Дівчинка переживає, нервується, психує, але збирається з силами для того, щоб порадувати маму. Мама, природно, радіє. Ролик настільки зворушливий, що його варто переглядати не тільки напередодні Різдва, але і коли з вами будуть траплятися побутові напади цинізму.

Знову один вдома

У відео 38-річний Маколей Калкін знову у ролі Кевіна, який залишився один вдома на Різдво. Головний герой повторює сцени із фільму, але цього разу – використовуючи сервіс Google Assistant. Протягом ролика Калкін просить гаджети замовити гель після гоління, підвищити температуру у будинку і прийняти піцу від кур’єру. В кінці Маколей Калкін активує «Операцію Кевін».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.