дивись.info

Науковці зафіксували незвичний радіосигнал із глибини космосу

Науковці зафіксували незвичний радіосигнал із глибини космосу

З 13 нових сигналів щонайменше 7 було зареєстровано на найнижчій із можливих для виявлення частот 400 МГц

Дослідники зафіксували повторювані радіосигнали, які надійшли із галактики за мільярди світлових років, наразі походження радіосигналів невідоме. Про таке повідомив «Гордон» з посиланням на Independent.

Науковці називають однією з версій походження сигналів – випромінювання, яке йде від вибухів зірок, інші стверджують, що це повідомлення інопланетян. Проте достеменно досліники не можуть пояснити, звідки вони надійшли.

Спалахи сигналів тривають протягом однієї мілісекунди.

Слід зазначити, що найзахопливим сигналом науковці назвали той, який повторився шість разів і, ймовірно, стався з одного й того самого місця. З понад 60 коротких радіосплесків до цього жоден не повторювався.

«Завдяки більшій кількості ретрансляторів та джерел, доступних для вивчення, ми зможемо зрозуміти ці космічні загадки – звідки вони й чим зумовлені», – заявила астрофізик Інгрід Стеїрс.

Крім того, із 13 нових сигналів щонайменше 7 було зареєстровано на найнижчій із можливих для виявлення частот 400 МГц. Це означає, що сигналів може бути більше, однак апаратура не дає змоги їх фіксувати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.