дивись.info

Замки Львівщини: як потрапити на екскурсію не встаючи з дивана

Замки Львівщини: як потрапити на екскурсію не встаючи з дивана
emozzi.com.ua

ІА Дивись.info підготувала для вас добірку вражаючих віртуальних екскурсій найвідомішими замками Львівської області.

 Олеський замок

Фото: Facebook

Пам’ятка архітектури та історії XIII—XVIII століть. Замок розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області і є одним із найдавніших в Україні замків. Збудував його один із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича.

Зараз у замку діє  відкрита експозиція від Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького.

Середньовічний замок Жолкевських

Фото: list.lviv.ua.

Замок Жолкевських- пам’ятка архітектури епохи ренесансу. Збудований в місті Жовква Львівської області. Розташувався він у центрі міста, на площі Вічевій, 2. Замок занесений до Державного реєстру національного культурного надбання України.

Підгорецький замок

Фото Антон Чупак

Підгорецький замок – пам’ятка архітектури епохи пізнього ренесансу і бароко. Розташований у селі Підгірці Бродівського району Львівської області.

Ми підготували для вас екскурсію першим поверхом Підгорецького замку. Також ви маєте змогу “прогулятись” другим і третім поверхом, та найтаємничішим місцем- підвалом замку.

Як бонус ми для вас підготували також інформацію про тури відомими архітектурними пам’ятками міста Львова.

Палац Потоцьких

Фото: uk.wikipedia.org

Палац Потоцьких – яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова. Розташований на вулиці Коперника 15. Запроектував палац французький архiтектор Луї д’Оверню.

 Палац Сапіг

Фото: uk.wikipedia.org

Палац Сапіг- пам’ятки архітектури, яка розташована у Львові на вулиці Коперника 40а. Палац збудували коштом нащадка стародавнього литовсько-руського роду, першого маршалка Галицького сейму,  князя Леона Сапіги.

Будинок вчених

Фото: prolviv.com

Будинок вчених- пам’ятка архітектури у стилі необароко. Збудований у 1897–1898 роках. Розташований у Львові на вулиці Листопадового Чину 6. До 1939 року Будинок вчених був колишнім Національним казино (аристократичним, шляхетським, дворянським, графським, народним).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.