дивись.info

Епідемія кору повертається: на Львівщині за тиждень захворіло 625 людей

Епідемія кору повертається: на Львівщині за тиждень захворіло 625 людей
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

За повідомленням Львівського обласного лабораторного центру за тиждень зареєстровано 625 вип. кору, в т.ч. 430 дітей до 17р., що становить 68,8%, серед дорослих – 195 випадків.

Найбільше випадків зареєстровано у віковій групі 5–9р. 73,7% хворих дітей не мають щеплень проти кору. Госпіталізовано з діагнозом кір в інфекційні стаціонари області 376 осіб ( 60,2%), у тому числі 232 дітей віком до 17 років.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук лікар-інфекціоніст Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко.

Отже, відсоток госпіталізації 60,2% І хворіють, 73,7% взагалі не вакциновані! Тепер батьки стурбовані тим, що інфекційні відділення і стаціонари переповнені, недостатньо комфортні умови перебування і т.д.

По-перше, кожен сімейний лікар попереджав: не хочете вакцинуватись, готуйтесь захворіти, особливо під час спалаху. По-друге, інфекційні стаціонари не гумові. Основна мета – перепрофілювати відділення так, щоб хворі з проносом і ангіною, наприклад, не зустріли хворих на кір.

В Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні хворі на кір від 29 днів до 2 років з батьками госпіталізуються в бокси приймально-діагностичного відділення. Іх небагато. А ще є хворі з важкою вітрянкою, які потребують ізоляції.

Діти старше 2-х років і до 10 – один з корпусів 3-го відділення Кирила і Мефодія,22, старші – 7-ме вдділення Лисенка,45. Ми не відмовляємо хворим у госпіалізації. Але під час спалаху можна жертвувати комфортом і кожному хворому ніхто не гарантує одномісної палати.

Головне – надати медичну допомогу. Спалах – це надзвичайна ситуація, яка потребує розуміння! Був вибір – 2 щеплення і комфорт в домашніх умовах. Будьте здорові і захищені!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.