• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Активісти зняли пародію на піар-ролик Садового (відео)

Активісти зняли пародію на піар-ролик Садового (відео)

Представники Громадської організації «Антикорупційний моніторинг Львівщини» зняли  відео, як у Львові під керівництвом Андрія Садового приватизовуються за «копійки» комунальні приміщення.

В кінці 2018 рокуміський голова міста Львова опублікував на  своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відео про те, як  «на початку грудня у Львові через систему Prozorro міська влада залучила в бюджет міста 34 млн грн. з продажу приміщення 70 кв м. Більше 16 тис. доларів за метр» – пишається на відео Андрій Садовий. «Натомість обласна влада неподалік продала без аукціону подібне приміщення за ціною в 10 разів дешевше», пише gostra-pravda.com.ua.

Чи є ще у вас питання, чому Україна така бідна? – запитує міський голова у дописі.

Представники Громадської організації «Антикорупційний моніторинг Львівщини» зняли римейк на піар-ролик Андрія Садового, однак текст дали з давнього антикорупційного журналістського розслідування львівської ЗМІ.

«Згадаймо 2006 рік, помпезне святкування 750-тиріччя Львова, світлове шоу Герта Гоффа… Хто тоді був головою ГО «Дирекція з організації святкування 750-тиріччя міста Львова»? – Ксенія Курилишин, давня подруга та кума Андрія Івановича. Окрім того, що пан бургомістр довірив їй розкрадання коштів під час святкування 750-тиріччя міста Лева, пані Ксенія свого часу успішно працювала керівником медіа Садового: ЗАТ «Видавнича група «Поступ» та відділу реклами та промоції МК ТРК «ICTV».

Якщо вже сімейний підряд – то до кінця. Чоловік Ксенії – Олексій Курилишин(зрозуміло також кум пана Садового) через АТЗТ «Універмаг «На Ринку» з благословення міського голови у 2013 році «купує» так званий «Старий ЦУМ» на вулиці Шевській, 1 загальною площею 1850,4 м.кв. за заниженою вартістю. Іншими словами за сміхотворну суму – менше 7 мільйонів гривень. Тобто близько 3 500 гривень за м.кв. Це при тому, що вартість нерухомості в історичній частині Львова коштує не менше 5 тисяч у.о. за м.кв!

Цікаво також, що експертну оцінку вартості споруди проводили в ПП «Львівська експертно-консультаційна служба», директором і власником якої є ніхто інший, як Андрій-Іван Сарахманевич – чоловік рідної сестри «сонцесяйного» мера. Тобто швагро Садового.

На цій оборудці місто недоотримало близько 70 мільйонів гривень! Не варто навіть наголошувати, що це саме ті кошти, яких ніколи не вистачає на ремонт доріг, відкриття дитячих садочків, відновлення комунікацій і так далі. Це лише найскандальніший приклад комунального злочину Садового з подружжям Курилишинів.»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: