дивись.info

Наразі нікому демонтувати стелу Монумента слави у Львові – підрядник відмовився

Наразі нікому демонтувати стелу Монумента слави у Львові – підрядник відмовився
Фото з архіву ІА Дивись.info

Галицька районна адміністрація розірвала угоду з підрядником, який мав демонтувати 30-метрову стелу Монумента слави, через відсутність у нього необхідного обладнання. У понеділок, 21 січня, райадміністрація підпише угоду з новою фірмою.

Нагадаємо, Галицька районна адміністрація підписала договір на демонтаж 30-метрової стели Монумента слави з компанією «Альтера» 11 грудня 2018 року. Впродовж кількох днів з моменту підписання угоди підрядник мав почати демонтаж. Однак, як розповів Zaxid.net заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, за кілька днів підрядник повідомив, що немає обладнання для виконання робіт. У зв’язку із цим з компанією розірвали договір.

«Підрядник написав листа на районну адміністрацію, що просить розірвати договір на роботи у зв’язку із виходом з ладу основних засобів, які необхідні для виконання цих робіт», – повідомив Андрій Москаленко.

У понеділок, 21 січня, Галицька районна адміністрація, за словами Москаленка, підпише договір з іншою фірмою, яка має відповідне обладнання для демонтажу стели. Упродовж 2-3 днів з моменту підписання угоди новий підрядник має розпочати демонтажні роботи.

Додамо, що вартість демонтажу стели Монумента слави становить 295,8 тис. грн.

Перші ніж укласти договір з компанією «Альтера» Раніше Галицька райадміністрація тричі оголошувала тендер на демонтаж стели, однак торги скасовувались через відсутність учасників. Назву нової фірми у мерії не називають.

Меморіал «Монумент бойової слави Радянських Збройних Сил» відкрили у 1970 році. Ансамбль меморіалу, окрім 30-метрової стели, складається з бетонної композиції з фігурами воїнів та алегоричних фігур радянського воїна і «Батьківщини-матері».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.