дивись.info

Будівництво сміттєпереробного заводу у Львові обговорять на громадських слуханнях

Будівництво сміттєпереробного заводу у Львові обговорять на громадських слуханнях

У п’ятницю, 25 січня, о 15:00 годині, у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації відбудуться громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів у Львові, на вул. Пластовій, 13.

Про це повідомили в ЛМР.

«Громадські слухання проводяться відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля затвердженого постановою КМУ від 13 грудня 2017 р. № 989.

Відповідно до порядку проведення, організатором цих слухань є представник Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди). Організатор забезпечує реєстрацію учасників громадських слухань та виступів учасників у відповідних журналах, забезпечує відеофіксацію, здійснює головування від час проведення громадських слухань та готує протокол громадських слухань», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основним завданням цих громадських слухань є виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Під час підготовки висновку з оцінки впливу на довкілля Мінприроди розглядає кожне подане зауваження та пропозицію та приймає рішення про повне або часткове врахування чи обґрунтовано відхиляє його.

«Таким чином рішення прийняте Мінприроди при видачі висновку буде максимально об’єктивним та всебічним. Проведення жодних голосувань під час громадських слухань не передбачається та не є їх метою.

Протокол та звіт про громадське обговорення з усіма журналами реєстрацій та зазначеними запитаннями та пропозиціями учасників буде опубліковано у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля», – наголосили в ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.