дивись.info

Муніципальна варта Львова придбає Land Cruiser для мобільного пункту відеонагляду

Управління безпеки міста Львівської міської ради 17 січня підписало договір про купівлю позашляховика Toyota Land Cruiser за 309,8 тис. грн у львів’янина Олега Шумова.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Автомобіль, який планують придбати в управління, 1995 року випуску і саме такою є його ринкова вартість за оцінкою експертів. Схожі за тезнічнними характеристиками автомобілі продають на ринку вартістю від  270 тис. грн до 480 тис. грн.

Учать в торгах, крім переможця, взяли ще двоє учасників, ТОВ «Гард» та ТОВ «Інженіринг-Аналітика», які запропонували ціну вищу на 4 тис. грн та 10 тис. грн, відповідно.

Такий автомобіль управління безпеки міста придбало для подальшого його переобладнання в мобільний пункт відеонагляду, що буде використовуватися для потреб не лише управління, але й обласного управління Нацполіції. Завершити його переобладнання планують до травня поточного року, кошторис буде оприлюднено пізніше.

Як пояснив представник управління безпеки міста Павло Пец, Toyota Land Cruiser була обрана через значні габарити.

«Ми шукали достатньо габаритний автомобіль, щоб на його базі розгорнути мобільний пульт відеонагляду, який буде обладнаний камерами та системами розпізнавання номерів та обличчя. Він буде працювати в режимі патруля, а також для супроводження, наприклад, масових акцій», – пояснив Пец.

Крім того, за його словами автомобіль, за його технічними характеристиками є досить дешевим в обслуговуванні, наприклад, розхід дизельного пального становить 9-10 літрів на км.

Управління безпеки міста було створено у жовтні 2018 року, раніше називалось управлінням муніципальної дружини, чинний керівник – Юрій Діль.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.