дивись.info

Сьогодні зранку у Львові працювало 78 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні зранку у Львові працювало 78 одиниць снігоприбиральної техніки

Вночі та сьогодні зранку до прибирання міста було залучено 78 одиниць техніки. Для посипання тротуарів і доріг було використано 556 куб м піскосуміші, 1,5 тонни солі, 8 тонн реагенту.

Про це повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У Галицькому районі працювало 5 піскорозкидувачів, 3 підмітальні машини, 1 навантажувач і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 112 куб м піскосуміші та 8 тонн реагенту.

У Франківському районі працювало 4 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 69 куб м піскосуміші.

У Залізничному районі працювало 2 грейдери, 1 підмітальна машина, 6 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 5 тракторів, для посипання тротуарів і доріг було використано 103 куб м піскосуміші, 1,5 тонни солі.

У Шевченківському районі працювало 7 піскорозкидувачів, 3 трактори і 1 навантажувач, для посипання тротуарів і доріг було використано 130 куб м піскосуміші.

У Личаківському районі працювало 4 підмітальні машини, 5 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 5 тракторів, для посипання тротуарів і доріг було використано 70 куб м піскосуміші.

У Сихівському районі працювало 2 підмітальні машини, 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач і 6 тракторів, для посипання тротуарів і доріг було використано 72 куб м піскосуміші.

Також у черговому режимі працювало ще 64 одиниці техніки.

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка може бути задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць техніки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.