дивись.info

У Львові раптово зупинилося серце молодого військового офіцера

У Львові раптово зупинилося серце молодого військового офіцера
Фото: прес-служба Національної академії сухопутних військ

У ніч на 24 січня 2019 року на 32 році пішов з життя офіцер Національної академії сухопутних військ капітан Андрій Вільгуш.

Смерть завжди трагічна і несподівана. Особливо для родини, що втратила люблячого чоловіка й турботливого батька. Водночас втратив надійного товариша, професіонала військової справи, справжнього бойового офіцера й весь колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Капітан Андрій Вільгуш присвятив своє життя служінню Батьківщині. 2012 року він завершив навчання у Національній академії за спеціальністю «управління діями механізованими підрозділами», після чого проходив службу на різних посадах у військах та у рідній альма-матер.

Коли настав час, Андрій Вільгуш не вагаючись взяв до рук зброю та став на захист України. Виконуючі бойові завдання в районах проведення Антитерористичної операції, офіцер боронив одну з найбільш гарячих ділянок лінії бойового зіткнення поблизу міста Авдіївки.

Втім, смерть Андрія знайшла не від ворожої кулі – його серце раптово й несподівано зупинилось вже на мирній землі.

Керівництво та весь колектив Національної академії сухопутних військ висловлюють найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати дружині, маленькій донечці, брату й всім рідним та близьким Андрія Вільгуша.

Світла пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небесному.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.