дивись.info

Підбити підсумки: Олег Синютка розповів, що вдалося зробити за час його керування Львівщиною

Підбити підсумки: Олег Синютка розповів, що вдалося зробити за час його керування Львівщиною

Голова ЛОДА влаштував публічний звіт про результати роботи обласної влади з 2015 року.

Звіт відбувався у міжнародний аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Як пояснив голова ЛОДА, звідти «найближче до ЄС».

Комфорт для бізнесу

На супроводі в обласної влади перебуває 651 інвестиційний проект.

«Львівщина стала місцем, комфортним для бізнесу. Влада повинна бути лобістом інтересів бізнесу. На міжнародному рівні, починаючи від глави держави, прем’єр-міністра, міністрів, ми лобіювали і продовжуватимемо просувати інтереси українського бізнесу. Ми відстоюватимемо те, щоб український бізнес виходив і закріплювався на європейських та світових ринках та зростаючих азійських ринках», – заявив Олег Синютка.

За даними ЛОДА, за 2015-2018 роки було відкрито 242 нових підприємства та створено майже 25 тисяч нових робочих місць.

Альтеративна енергетика

За словами Олега Синютки Львівщина є лідером у впровадженні альтернативних джерел енергетики.

«Сонячна і вітрова енергетика сьогодні ще є далеко не визначальними в структурі економіки області, але за темпами зростання альтернативної енергетики Львівщина попереду», – заявив голова ЛОДА.

Так, на Львівщині 14 промислових сонячних електростанцій та 166 дахових, приватних СЕС.

Ремонт доріг і безпека руху

Одним із найбільших досягень Олег Синютка вважає ремонт доріг.

«За результатами останніх соцопитувань, 51 % мешканців області побачили позитивні зрушення у будівництві доріг», – заявив Олег Синютка.

За період 2015-2018 років в області відремонтували 1744,2 км автодоріг із залученням з різних бюджетів понад 9 млрд гривень. Ключові дороги, які вдалось збудувати: М-09 Львів – Тернопіль – Рава-Руська, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, М-06 Київ – Чоп, O141903 Бориня – Мохнате.

Водночас, керівник області назвав великим викликом для влади безпеку на дорогах. «Сумна статистика смертності на дорогах показує, що нам треба спільно донести до людей, що добрі дороги – не для того, щоб літати швидше за свого ангела».

На Львівщині облаштували 269 освітлених пішохідних переходи, 13 світлофорних об’єктів та 100 камер відеонагляду. Сума залучених коштів – 36,3 млн грн. Це дозволило зменшити кількість ДТП на 7%.

Нові школи і шкільні автобуси

«Ми привернули увагу до діток з особливими освітніми потребами. Ці діти – наші, і ми за них відповідаємо. Тому в області вже відкрили 26 інклюзивно-ресурсних центрів та залучили до роботи 172 фахівців», – зазначив Олег Синютка.

Загалом, в області відкрили 14 новозбудованих шкіл, а також 23 дитсадки. Закуплено 107 шкільних автобусів, що забезпечило довіз до навчальних закладів 97,8% учнів.

Завдання на майбутнє

Водночас, Олег Синютка назвав деякі завдання на 2019-2021 роки.  Головним він назвав збільшення доходів людей. «Ключове завдання у 2019 році – продовження реформ і модернізація економіки. Наступний рік має принести реальне покращення життя і збільшення доходів громадян», – заявив Олег Синютка.

Ще одним завданням голова ЛОДА назвав ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

«Наша мета – щоб на Львівщині зовсім не було несанкціонованих сміттєзвалищ. Зараз їх залишилось до 40. Ми плануємо ліквідувати їх протягом 2019-2020 років», – заявив Олег Синютка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.