У ЛОДА показали новий логотип області

У ЛОДА показали новий логотип області

У ЛОДА презентували новий брендбук Львівської області, який включає в себе новий логотип та слоган, передає кореспондент Дивись.info.

У ЛОДА презентували новий брендбук Львівської області, який включає в себе новий логотип та гасло, передає кореспондент Дивись.info.

Як пояснив директор департаменту міжнародного співробітництва ЛОДА Роман Шепеляк, метою створення брендбуку є формування і підтримка позитивного сприйняття регіону серед мешканців регіону та іноземних туристів і партнерів.

«Ми виходимо на новий рівень позиціонування нашого регіону не лише на території України, а й за межами держави. Завершився важливий етап роботи, і ми презентуємо новий дизайн брендбуку Львівської області. До розробки цього брендбуку поставились особливо ретельно, заклавши в основи нашу ідентичність з часів Галицько-Волинського князівства.  Але в центрі всього, беззаперечно, є люди, які живуть на Львівщині і рухають її розвиток вперед. Ці люди цілеспрямовані, впевнені та професійні, тобто люди дії», – розповів Роман Шепеляк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: