дивись.info

У школах Львівщини поліцейські проводять виховні бесіди про булінг

У школах Львівщини поліцейські проводять виховні бесіди про булінг

Працівники поліції Львівщини відвідують освітні заклади області та проводять зустрічі з учнями, їхніми батьками та педколективами.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

На зустрічах правоохоронці наголошують, що тепер учасники освітнього процесу нестимуть адміністративну відповідальність за вчинення психологічного, фізичного, економічного, сексуального насильств у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій відносно малолітньої чи неповнолітньої особи, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

“Кривдників, які досягли 16-річного віку, притягатимуть до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу або громадських робіт. А от у випадках, коли булінг вчинила дитина, відповідальність за це будуть нести її батьки, або інші законні представники”, – повідомляють у поліції.

Окрім цього, правоохоронці інформують керівників освітніх закладів, що вони зобов’язані негайно повідомляти у поліцію про випадки цькування дітей в стінах школи.

“За ненадання правоохоронним органам такої інформації санкцією нової статті також передбачена адміністративна відповідальність”, – додають у поліції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.