дивись.info

Гройсман назвав суму компенсації сім’ям за витрати на няню

Гройсман назвав суму компенсації сім’ям за витрати на няню

Кабінет міністрів ініціює низку окремих програм підтримки новонароджених та їхніх сімей.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

«Минулого року ми запровадили систему надання “пакунків малюка”, і, фактично, вже понад 100 тисяч таких пакунків було надано породіллям в минулому році», – сказав він.

«Ми запровадили в бюджеті 2019 року ще один важливий інструмент – муніципальна няня. Якщо родина наймає офіційно для догляду за дитиною няню, то уряд компенсує 1626 гривень заробітної плати, яку батьки сплачують няні. Фактично суму податків буде компенсовувати держава», – пояснив прем’єр.

Нагадуємо:

Уряд відшкодовуватиме батькам послуги з догляду за дитиною до трьох років. Розмір відшкодування — прожитковий мінімум на дітей віком до шести років.

Протягом року він змінюватиметься. З 1 січня 2019 року прожитковий мінімум становитиме 1 626 грн, з 1 липня — 1 699 грн, з 1 грудня — 1 779 грн.

Право на таку допомогу матимуть не лише українці, а й іноземці та особи без громадянства, які живуть в Україні. Допомогу не зможуть отримати батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомні батьки, які отримують інші види соціальних допомог.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.