дивись.info

Львівщина знову перша в Україні за кількістю ДТП зі смертельними наслідками

Львівщина знову перша в Україні за кількістю ДТП зі смертельними наслідками

У 2018 році внаслідок ДТП у Львівській області загинуло 292 людини.

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський, передає кореспондент Дивись.info.

«Львівська область з року в рік посідає перше місце по смертності у ДТП. У 2018 році загинуло 292 особи. 50 кримінальних правопорушень цієї категорії вчинені у стані алкогольного сп’яніння. Управлінням патрульної поліції у 2018 році складено 2814 протоколів за керування транспортним засобом у сані сп’яніння. З них закрито 459 у звязку з недоведеністю, 220 повернуто на доопрацювання. Хотів би почути пояснення керівника патрульної поліції з приводу неякісного складання адмінпротоколів», – заявив прокурор області.

«Потрібно залучати до вирішення проблеми органи виконавчої влади, проектні інститути у сфері дорожнього господарства, враховувати досвід країн ЄС щодо будівництва доріг в об’їзд населених пунктів, з облаштуванням отрівців безпеки. Ми про говорили неодноразово на нарадах, але за рік в цьому напрямку не просунулися», – додав Юрій Квятківський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.