дивись.info

Частина території села Наварії довкола місцевого озера отримала «особливий статус»

Частина території села Наварії довкола місцевого озера отримала «особливий статус»

Львівський обласний окружний адміністративний суд надав своєрідний «особливий статус» 9,2 га землі довкола озера Наварія у Пустомитівському районі.

Відповідне рішення вступило в силу ще 6 грудня 2018 року. Згідно з ним, частиною сільської землі довкола Щирецького водосховища (більш відоме як озеро Наварія) тепер розпоряджатиметься Львівська обласна державна адміністрація, пишуть «Наші гроші. Львів».

Така ситуація стала можлива через позов громадської організації «Ветеранська спілка воїнів АТО», яка оскаржила в суді рішення сесії Пустомитівської районної ради від 22 грудня 2017 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Наварія», яким до села приєднали додаткових 333,25 га землі, які раніше були за межами села та мали статус державної власності.

Проте в результаті судового рішення частина з цих гектарів, а саме 9,2 га, фактично тепер не належить селу, а залишились «за його межами», ними буде розпоряджатися Львівська обласна державна адміністрація. Суд прийняв рішення на користь «Ветеранської спілки воїнів АТО», точніше на користь 83 осіб, які, згідно з матеріалами судового рішення, є членами даної громадської організації.

На думку суду, рішення сесії Пустомитівської районної ради про нові межі села Наварія порушило права 83 осіб, оскільки раніше, а саме 11 грудня 2017 року, розпорядженням голови ЛОДА їм було надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою на цій території.

«Визнати протиправним та скасувати рішення Пустомитівської районної ради Львівської області № 422 від 22.12.2017 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Наварія» в частині включення в межі села Наварія земельних ділянок загальною площею 9,20 га, на які розпорядженнями голови Львівської обласної державної адміністрації № 1219/0/5-17 від 11.12.2017 та 121/0/5-18 від 09.02.2018 членам громадської організації «Ветеранська спілка воїнів АТО» було надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального дачного будівництва громадянам згідно з додатком», – написано у рішенні суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.