дивись.info

На Львівщині поліцейські створили дитячу футбольну команду «Шахтар»

На Львівщині поліцейські створили дитячу футбольну команду «Шахтар»

До складу команди увійшли діти віком 13-14 років.

Як інформують у прес-службі поліції Львівської області, у межах проекту «Залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми» за концепцією «Спорт заради розвитку» («Кубок Довіри»)», працівники ювенальної превенції Радехівського відділення та Червоноградського відділу поліції створили футбольну команду «Шахтар», до складу якої увійшли діти віком 13-14 років.

Юних футболістів (шістьох хлопців та чотирьох дівчат) один раз на тиждень на базі Червоноградського навчально-виховного комплексу №3 тренують інспектори ювенальної превенції – старший лейтенант поліції Червоноградського відділу поліції Максим Орисюк, капітан поліції Радехівського відділення поліції Оксана Христюк та викладач фізичного виховання Тарас Мишко. Під час тренувань за дітьми спостерігає медичний працівник.

 

Заплановано, що у подальшому команда «Шахтар» братиме участь в обласних турнірах, а також у змаганнях з іншими футбольними командами Львівщини, які тренують працівники поліції.

«Спілкування з дітьми під час тренувань, у неформальній атмосфері, повинно не лише мотивувати їх до здорового способу життя, а й сприятиме зростанню довіри, взаєморозуміння між поліцейськими та дітьми, зменшенню рівня злочинності в дитячому середовищі», – зазначили інспектори ювенальної превенції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.