дивись.info

Очистка фільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі: три компанії подали пропозиції на тендер

Очистка фільтрату на Грибовицькому сміттєзвалищі: три компанії подали пропозиції на тендер

Сьогодні, 31 січня, відбулося розкриття технічних пропозицій від учасників у рамках першої стадії тендеру на поставку та монтаж обладнання з очистки фільтрату Грибовицького полігона твердих побутових відходів.

Пропозиції подано трьома компаніями. Усі пропозиції буде вивчено тендерною комісією. Результатом першої стадії тендеру стане визначення переліку учасників, які проходять на другу стадію тендеру. Про це повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Технічні пропозиції на тендер з поставки та монтажу обладнання для очистки фільтратів міського полігону твердих побутових відходів у Грибовичах подали такі компанії: JVC Goksin Insaat San та GEZER Endustri (Туреччина), ТОВ «Екософт» (Україна), ПП «Гігаджоуль» (Україна)

«Система працюватиме на базі технології зворотного осмосу. Очікувана потужність установки 300 кубічних метрів фільтрату на добу. Така технологія дозволяє очистити фільтрат та привести його до стану технічної води, яка відповідатиме гранично допустимим концентраціям на скид до мережі Львіводоканалу», – повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Отримані пропозиції буде проаналізовано тендерною комісією упродовж лютого. Результатом стане перелік компаній, які проходять на другу стадію тендеру та запрошуються до подання комерційної частини (пропозиції).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.