дивись.info

Екс-керівникові управління майном Львівської обласної ради повідомили про підозру

Екс-керівникові управління майном Львівської обласної ради повідомили про підозру
Фото Гал-інфо.

Повідомлено про підозру  колишньому керівникові управління майном спільної власності ЛОР, якого підозрюють у службовій недбалості.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що 2006 року вказаною особою одному із підприємств передано в оренду нежитлові підвальні приміщення загальною площею 405,9 кв м у центрі Львова, терміном на 10 років.

Водночас службовець не забезпечив виконання функцій щодо контролю за наданням в оренду та використанням майна, його належного обліку та інвентаризації, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо орендарів (об’єктів оренди), їх експертної вартості.

Крім цього, по закінченні дії договору, не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо переукладення договору чи оскарження його умов у судовому порядку (або розірвання).

Внаслідок таких дій комунальний заклад та обласний бюджет недоотримав майже 5 млн грн доходів.

31 січня фігуранту обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання (з покладенням на нього відповідних процесуальних обов’язків).

Зазначимо, що досудове розслідування здійснюється працівниками Галицького відділу поліції, за оперативного супроводу УЗЕ у Львівській області.

Екс-керівику управління загрожує від 2 до 5 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та штраф від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, управління майном спільної власності Львівської обласної ради протягом 15 років очолював Микола Бандра. Наприкінці вересня він написав заяву на звільнення.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.