Кіт, який на кілька хвилин перервав матч англійської Прем'єр-ліги, став зіркою соцмереж (відео)

1549288650-8798

У матчі 25-го туру чемпіонату Англії між «Евертоном« і «Вулверхемптоном» (1:3) стався кумедний випадок.

На 68-й хвилині зустрічі на поле вибіг чорний кіт, пише ESPN FC у Twitter. Гра була зупинена: співробітники стадіону спробували спіймати кота.

Футболісти і судді тим часом чекали у центральній частині поля.

Виконавши великий обсяг бігової роботи на різних ділянках поля, кіт самостійно залишив «Гудісон Парк». Тварина стала героєм для місцевих уболівальників, які покепкували з епізоду у Twitter.

Дехто з фанатів навіть приписав коту позицію форварда й оцінив його вартість в 6,5 мільйона фунтів. Інші жартома запропонували встановити статую на честь нової зірки англійського футболу.

Матч завершився поразкою «Евертона» з рахунком 1:3. Після 25 турів команда з 33 очками посідає дев'яте місце в таблиці АПЛ. «Вулвергемптон» з 38 очками йде сьомим.