дивись.info

На площі Соборній, на місці встановлення підземних контейнерів для ТПВ, просів ґрунт

На площі Соборній, на місці встановлення підземних контейнерів для ТПВ, просів ґрунт
Фото ЛМР.

Галицька РА скерує лист ТзОВ «Грінера Україна» щодо ліквідації просідання на пл. Соборна, біля підземних контейнерних майданчиків.

Про це повідомили в Галицькій РА.

«Підземний майданчик для збору ТПВ на пл. Соборній встановило ТзОВ «Грінера Україна», яке є виконавцем послуг зі збору і вивезення ТПВ у Галицькому районі, за власний кошт. Відповідно усі будівельні роботи зі встановлення цих контейнерів виконувала «Грінера». Зараз спостерігаємо утворення просідання ґрунту біля підземних контейнерів, тому сьогодні скеруємо лист ТзОВ «Грінера Україна» з вимогою ліквідувати це просідання», — повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету про облаштування у Львові підземного контейнерного майданчика для збору твердих побутових відходів, вкінці минулого року на пл. Соборна встановили 4 контейнери різного об’єму: 2 контейнери для змішаних відходів — об’ємом по 5 м куб кожен, 1 контейнер для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) — об’ємом 5 м куб і 1 контейнер для скла — об’ємом 3 м куб.

Переваги підземного майданчика для збору ТПВ у тому, що тверді побутові відходи зберігаються під землею і не створюють неприємного запаху, а також естетично територія, де він облаштований, краще виглядає, немає негативного враження від перенакопичення відходів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.