дивись.info

У Львові оголосили карантин в одній школі

У Львові оголосили карантин в одній школі
Фото ілюстративне.

Щоб перервати ланцюжок захворюваності, навчальний процес буде призупинятись у тих навчальних закладах, де 20 і більше відсотків дітей відсутні з причин захворювання на ГРВІ.

Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

«Управління освіти щоденно моніторить ситуацію із відвідуваністю шкіл Львова, а також ДНЗ. Про запровадження карантинних заходів у всіх навчальних закладах міста поки що не йдеться, оскільки епідпоріг ми ще не перетнули. Однак дуже важливо є перервати ланцюжок захворюваності. Тому відповідно до інформації навчальних закладів, навчальний процес буде призупинятись у тих школах, де 20 і більше відсотків дітей відсутні з причин захворювання на ГРВІ.

У зв’язку із зростаннями динаміки захворювання учнів у п’ятницю було прийнято рішення призупинити з 4 лютого 2019 року по 8 лютого освітній процес у початковій школі № 53.

Сьогодні, у понеділок, ми будемо аналізувати дані про відвідуваність навчальних закладів міста і, за потреби, будемо приймати відповідні рішення», – прокоментувала ситуацію директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.