У справі Львівського бронетанкового заводу призначать запасного суддю

DSCF6550-min-560x420
Фото з архіву.

4 лютого відбулося чергове засідання у справі за актом розтрати 14 мільйонів гривень бюджетних коштів під час поставки двигунів для бронетехніки Центральному бронетанковому управлінню ЗСУ.

Про це повідомили у САП.

Солом’янський районний суд задовольнив клопотання прокурора про призначення запасного судді згідно з вимогами ст.320 КПК України, у зв’язку з чим у справі оголошено перерву для визначення вказаного судді за допомогою системи автоматичного розподілу.

Наступне судове засідання заплановано на 25 березня 2019 року.

Довідково: досудовим розслідуванням встановлено, що ДП «Львівський бронетанковий завод» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6. За документами «ЛБТЗ» придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів.

Проте зібрані слідством докази свідчать, що двигуни надійшли на завод від третьої сторони без жодних документів та були не новими, а такими, що вже перебували у використанні.

До того ж, ці самі двигуни у 2008–2009 роках вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України.

САП висунуто обвинувачення п’ятьом особам: директору ДП «Львівський бронетанковий завод», його заступнику, начальнику Центрального бронетанкового управління Збройних сил, начальнику одного з відділів цього управління та засновнику ТОВ «Булет Лайн» – комерційної структури, що брала участь у схемі.

За вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: