дивись.info

У Тернополі провели незвичне військове «експрес-весілля»

У Тернополі провели незвичне військове «експрес-весілля»

Свято організували лише за добу. 

Організувати весілля за добу. Як це зробити – знають у Тернополі. Там побралися військовослужбовці 44-артилерійської бригади. Так поспішали, бо невдовзі родина вирушає на передову. А часу на підготовку до урочистостей зовсім бракувало. Весільну церемонію супроводжував військовий оркестр, пише «5 канал».

Віктор Колесников та Тетяна Дзюба зустрічалися два роки. Обоє служать у 44-й артилерійській бригаді. Днями вирішили одружитися. Щоправда, на весільну підготовку часу зовсім не вистачало.

«Буквально чотири дні тому спало їм на думку, що вони хочуть одружитися. Боо вони відбувають у зону ООС. Було майже неможливо в Тернополі організувати щось таке грандіозне, що ми підготували для наших офіцерів», – розповідає офіцер військової частини Юлія Шкугра.

Сама офіцер підрозділу, де служать наречені, Юлія Шкурга взялася за облаштування свята. Вона зуміла організувати торжество за 24 години. Молодята про підготовку навіть не здогадувалися.

Нині ж молодята Віктор і Тетяна Колесникови кажуть: «Емоції – як ніколи. Дуже-дуже, аж трусить тілом. Класно, просто класно. Нам дуже сподобалося, ми шоковані. Все було прекрасно».

Весільні урочистості супроводжував військовий оркестр. Керівник оркестру – бойовий побратим Віктора та Тетяни. Разом із ними не раз вирушав на Схід.

Тарас Когут, начальник оркестру, військовий диригент 44-ї артилерійської бригади ЗСУ, розповідає: «Звичайно, служать, працюють, виконують завдання. Поєднують уже тепер молоду сім’ю і роботу. Це є хороші, кадрові офіцери. Віктор – командир. Систематично буває в зоні ООС. Таня працює в управлінні військової частини».

Крім рідних та близьких, молодят привітали й усі їхні побратими-артилеристи.

«Я їх вітаю щиро. Любові, всього найкращого, безхмарного неба», – каже військовослужбовець 44-ї артилерійської бригади ЗСУ.

У  бригаді кажуть: це перша сім’я, яка народилася в їхньому підрозділі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.