дивись.info

Депутати пропонують продовжити пільговий період розмитнення «євроблях»

Депутати пропонують продовжити пільговий період розмитнення «євроблях»

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

Депутати зазначають, що наразі в Україні перебуває близько 1,39 мільйона авто, які ввезли в режимі транзиту. Цей режим використовується для уникнення мита та податків.

«Очевидно, що з таким темпом розмитнення, коли щоденно оформлюється 2,5-2,7 тисячі авто, значна кількість громадян, які володіють транспортними засобами на іноземній реєстрації, не встигне розмитнити їх в пільговий період до 22 лютого 2019 року», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.