дивись.info

«Укрзалізниця» витратить 850 млн євро від ЄС на ремонт залізничних ділянок

«Укрзалізниця» витратить 850 млн євро від ЄС на ремонт залізничних ділянок

В «Укрзалізниці» повідомили, що готові використати 850 мільйонів євро від Євросоюзу на проведення робіт з реконструкції та ремонту колій. Зокрема, там вже розробили 9 проектів. 

Так, коштом ЄС планують провести модернізацію дільниці Ковель-Ягодин-державний кордон з майбутньою електрифікацією, реконструкцію колії на станції Підбірці, будівництво нової тягової підстанції на станції Роздільна, електрифікація дільниці Бердичів-Коростень-Бережесть, збільшення пропускної спроможності на дільниці Гребінка-Полтава.

«Укрзалізниця має висококваліфікованих фахівців, усі технічні та технологічні рішення. У разі виділення Єврокомісією коштів на залізничні проекти Укрзалізниця готова реалізувати їх якісно та в стислі терміни», — повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Загалом в «Укрзалізниці» сподіваються, що допомога ЄС дозволить провести ремонт та реконструкцію близько 530 кілометрів колій.

Зазначимо, що загальний обсяг інвестицій в рамках проекту Єврокомісії щодо розвитку транспортних шляхів країн Східної Європи складає 13 мільярдів євро, з яких 850 мільйонів євро підуть на ремонт української залізниці.

Всі проекти, що фінансуються ЄС, мають завершити до 2030 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.