дивись.info

У Львові почали готуватися до святкування 150-ліття Климентія Шептицького

У Львові почали готуватися до святкування 150-ліття Климентія Шептицького
Фото: Радіо Свобода

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки святкування 150-літнього ювілею від дня народження о. Климентія Шептицького (Блаженного священомученика, церковного діяча і архімандрита монахів Студійського уставу, брата Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького).

Про це повідомили в ЛМР.

Участь у засіданні взяли представники міської та обласної влади, монахи-студити, журналісти, представники наукових інституцій та громадських організацій, а також всі зацікавлені особи.

Учасники оргкомітету затвердили логотип року (автор — Леся Квик), а також обговорили стратегію вшанування о. Климентія впродовж року на державному рівні.

Робоча група для кращої комунікації та напрацювання плану дій домовилася зустрічатися раз на місяць. Ініціатором зустрічі виступив єрм. Юстин Бойко, синкел у справах монашества Львівської Архієпархії УГКЦ, якому Синод Єпископів УГКЦ доручив координацію святкових заходів.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Верховна Рада України ухвалила постанову про вшанування на державному рівні 17 листопада 2019 року 150 років із дня народження Климентія Шептицького (1869−1951 роки життя), церковного і громадського діяча, політв’язня радянського режиму.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.