дивись.info

ЛОДА не блокує будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, — Синютка

ЛОДА не блокує будівництво сміттєпереробного заводу у Львові, — Синютка

Голова ЛОДА Олег Синютка не підписував жодних документів щодо заборони будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові.  

 Про це він заявив під час апаратної наради, передає кореспондент Дивись.info.

«Я з подивом дізнався, що Львівська обласна державна адміністрація блокує спорудження сміттєперобного заводу на вулиці Пластовій. Минулого тижня Львівська обласна державна адміністрація як орган державної влади скерувала лист в Міністерство екології та природних ресурсів України, у якому надала свої зауваження до звіту з оцінки впливу на довкілля Львівського комунального підприємства «Зелене місто» щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки ТПВ у місті Львові на вулиці Пластовій,13. У листі ми також просимо врахувати Мінприроди всі зауваження та пропозиції щодо планової діяльності будівництва механіко-біологічного комплексу, які надійшли до обласної державної адміністрації. А до 13 лютого, відповідно до чинного законодавства, усі, хто вважає за потрібне – мають право внести свої пропозиції щодо громадського обговорення, яке оголошене Міністерством екології», – заявив Олег Синютка.

При цьому він надав копію листа в міністерство екології та природних ресурсів України керуючій справами виконкому ЛМР Марті Литвинюк з проханням передати його міському голові Андрію Садовому.

Нагадаємо, під час зустрічі з мешканцями мікрорайону «Знесіння», Олег Синютка заявив, що будівництво заводу в межах «Знесіння» є екологічно необгрунтованим і господарськи недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Олег Синютка також заявив що Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул Пластовій,13.

На думку Андрія Садового, такі заяви голови ЛОДА свідчать про наміри блокувати будівництво сміттєпереробного заводу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.