Пацієнти, яким потрібні ліки або операції за кордоном, не мають часу чекати рішення суду, — Супрун 

1485337792_suprun-1

Окружний адміністративний суд м. Києва не розблокував роботу МОЗ України.

Суд не виніс рішення щодо клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду щодо скасування заборони доктору Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров’я України. Суддя повідомив, що йому потрібен додатковий час для прийняття рішення, тому що багато документів. Про час прийняття рішення суддя повідомить додатково.

МОЗ України спільно з Міністерством юстиції вимагають швидше винести рішення.

«Наразі робота міністерства заблокована. Але пацієнти, яким потрібні ліки або операції за кордоном, не мають часу чекати, поки Окружний адміністративний суд наважиться винести рішення. Наша команда бореться за кожного з них і не відступить від впровадження глобальних змін у системі охорони здоров’я», - сказала в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун.

Нагадаємо, що робота МОЗ України заблокована, зокрема припинено розвезення в регіони ліків для хворих на рак, гепатити, туберкульоз, а також вакцин проти кору. Зупинилась нормативно-правова підготовка до наступних етапів трансформації охорони здоров’я.

Коментуючи рішення суду, Уляна Супрун стверджує, що заборона їй виконувати обов’язки міністра блокує розподілення більш ніж 600 мільйонів ліків, які треба розподілити по регіонах.

«Я не можу підписувати ці документи (на розвезення ліків – ред.), бо заборонив суд», – повідомила вона.

Рішення суду - це наразі єдина можливість розблокувати роботу МОЗ України.

На п’ятницю, 15 лютого, призначено розгляд позову народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у доктора Уляни Супрун повноважень до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Засідання відбудеться о 14:50 в Окружному адміністративному суді м. Києва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: