дивись.info

З будинку на вулиці Медовій відпав елемент балкону

З будинку на вулиці Медовій відпав елемент балкону
Фото ілюстративне.

Сьогодні з приватного балкону в будинку на вул. Медова, 4 обвалився елемент балкону. ЛКП «Центральне» обтягне балкон захисною плівкою.

Про це повідомили у Галицькій районній адміністрації.

Водночас районна адміністрація і ЛКП готують попередження власнику квартири, якому належить балкон, з вимогою відповідального ставлення до свого майна та проведення в належний стан усіх конструктивних елементів, які можуть загрожувати падінню.

«Оскільки падіння сталося з індивідуального балкону, який входить до загальної площі приватизованої квартири, наша адміністрація спільно з ЛКП «Центральне» готує попередження власнику квартири, якому належить балкон, провести в належний стан усі конструктивні елементи, які можуть загрожувати падінню.

Зараз ЛКП «Центральне» усуне елементи, які загрожують падінню та обтягне балкон захисною плівкою», — повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації.

За його словами, минулого місяця було проведено обстеження житлових будинків комунальної форми власності щодо виявлення аварійних елементів на фасадах будинків, які загрожували падінню. Виявлені аварійні елементи в основному були зняті, натомість обгороджено ті місця будинків, де не вдалося усунути аварійні елементи, оскільки для проведення цих робіт необхідно було залучати автовишку. Також було скеровано листи власникам чи керівникам будинків інших форм власності щодо утримання своїх будинків у належному стані.

«Очевидно, що під час перевірки будинку на вул. Медова, 4, елемент балкону, який відпав, не виглядав на аварійний і тримався основи балкону», — додав Андрій Зозуля.

Мерія закликає мешканців — власників приватних квартир, які мають балкони, відповідально ставитися до свого майна і дбати про його стан, адже балкони входять до загальної площі квартир і є приватною власністю мешканців, за яку вони несуть відповідальність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.