Відомі українські письменники завітають до райцентрів прикордонних регіонів

630_360_1505996852-3228

Український осередок ПЕН-клубу започатковує новий літературний проект «Мереживо».

В його межах відбудеться серія зустрічей з письменниками в районних центрах шести областей України. Про це повідомляється на сайті українського ПЕН.

«Маю сказати, що ідея "Мережива" з'явилася завдяки Meridian Poltava, а точніше – читанням, які куратори фестивалю організували в Решетилівці. Слухачі в капелюхах-корабликах із програмок фестивалю під палючим сонцем біля кургану, заповнена зала місцевого будинку культури – це була майже не знайома мені аудиторія, яка своєю чергою майже нічого до цього не знала про сучасну українську літературу», – розповідає виконавча директорка ПЕН-клубу Тетяна Терен.

За словами організаторів, проект «Мереживо» покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.

У проекті візьмуть участь такі письменники, як Вікторія Амеліна, Галина Вдовиченко, Катерина Калитко, Павло Коробчук, Олег Коцарев, Андрій Курков, Мирослав Лаюк, Ірина Цілик,  Артем Чех, Петро Яценко та інші.

З лютого по червень 2019 року вони відвідають Закарпаття (Берегове та Мукачево), Одещину (Ізмаїл та Кілію), Харківщину (Ізюм і Чугуїв), Запоріжчину (Мелітополь і Бердянськ), Херсонщину (Генічеськ і Новоолексіївку), Чернігівщину (Батурин і Бахмач).

Заходи «Мережива» проходитимуть у міських або районних бібліотеках, університетах і музеях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: