дивись.info

Поліція охорони Львівщини придбала 18 нових службових автомобілів (фото)

Поліція охорони Львівщини придбала 18 нових службових автомобілів (фото)

Працівникам підрозділів управління вручили ключі від новеньких службових автомобілів.

Працівники підрозділів Управління поліції охорони у Львівській області отримали ключі від нових службових автомобілів.

Автомобілі освятив священник, також він благословив правоохоронців на мирний і благополучний шлях і здійснення добрих справ.

Нещодавно Управління поліції охорони у Львівській області придбало за власний кошт вісімнадцять нових автомобілів «Skoda Octavia A7», «Renault Logan» та «Renault Duster».

Також в Управлінні поліції охорони у Львівській області відбулась нарада, під час якої заступник начальника Департаменту поліції охорони полковник поліції Олег Іващенко представив особовому складу начальника Управління полковника поліції Олександра Берила, на якого від липня 2018 року було покладено тимчасове виконання обов’язків начальника.

На засіданні також були присутні начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа, начальник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції генерал-майор внутрішньої служби Михайло Дзюдзь, а також отець Володимир – настоятель каплички УПО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.