дивись.info

У 2018 році на Львівщині зменшилась кількість ДТП

У 2018 році на Львівщині зменшилась кількість ДТП

Про це повідомляють у ЛОДА. 

«Для нас напрямок безпеки дорожнього руху – один із пріоритетних впродовж останніх років. У минулому році освітили 67 пішохідних переходи. У 2018 році ми вперше спробували освітити пішохідні переходи саме на дорогах місцевого значення. Ініціатива була підтримана як районами, так і місцевими радами. Відповідно, нам вдалося залучили додаткові кошти у розмірі 800 тисяч гривень», – повідомляє в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло.

Відтак, порівняно з 2017 роком кількість дорожньо-транспортних пригод на території Львівської області зменшилась на 7,2%.

“Загалом у 2018 році на реалізацію заходів із підвищення безпеки дорожнього руху скерували 13,1 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

У 2018 році на Львівщині також влаштували 3 світлофорні об’єкти, 76 камер відеонагляду. Також здійснили ремонт 2 залізничних переїздів.

“Загалом за останні 3 роки виключно з обласного бюджету інвестували 50 мільйонів гривень саме в інфраструктурні заходи, які підвищують безпеку дорожнього руху”, – зазначають у ЛОДА.

Відтак, за цей час облаштували понад 270 пішохідних переходів та понад 12 світлофорних об’єктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.