дивись.info

«Укрпошта» запускає пілотний проект із доставки субсидій готівкою

«Укрпошта» запускає пілотний проект із доставки субсидій готівкою

Упродовж березня-травня 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту, всі пенсіонери, яких обслуговує АТ «Укрпошта», отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії.

Про це повідомили в прес-службі поштового оператора.

«Укрпошта доставлятиме протягом дії пілотного проекту субсидії тим пенсіонерам, які отримують пенсії через Укрпошту (близько 1,1 млн клієнтів) та буде максимально сприяти своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги. Наразі триває процес підписання необхідних угод із Пенсійним фондом України», – йдеться у повідомленні.

Усі пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії. Таким чином, вони матимуть змогу не витрачати додатковий час на відвідування поштового відділення і вчасно сплатити комунальні послуги, використавши субсидію за призначенням.

Крім того, Укрпошта доставить близько 4 млн отримувачів субсидій персональне повідомлення про розмір субсидії та можливість її отримання «живими коштами».

«Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати компанія доставить кожному отримувачу (близько 4 млн громадян) персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати грошовими коштами”»- зазначає оператор поштового зв’язку.

Наразі у поштовому відомстві готуються до безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, хто отримуватиме їх у готівковій формі через Укрпошту.

«Таке завдання цілком відповідає операційним можливостям та потужностям компанії: нині близько 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через Укрпошту. Жодних змін або незручностей клієнти не відчують. Навпаки, ми сподіваємось, що завдяки новій системі монетизації субсидій наші клієнти зможуть отримати додаткові кошти на власні витрати, контролюючи споживання енергії. З огляду на організацію процесу видачі субсидій – він максимально простий та зручний для клієнтів: пенсіонеру необхідно буде розписатися замість однієї відомості у двох», – зазначив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

У компанії додають, що термін дії пілотного проекту – березень–травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту ухвалюватиметься рішення щодо його подальшого впровадження/не впровадження.

Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти на оплату послуг за попередній календарний місяць (у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні – за квітень).

Як повідомлялося, уряд на засіданні 5 лютого ухвалив рішення про запуск в березні цього року програми монетизації субсидій, яка дозволить українцям отримати «живі гроші» на оплату комунальних послуг. Паралельно буде діяти друга програма монетизації, по якій субсидіанти зможуть отримати виплати готівкою за невикористані послуги наприкінці опалювального сезону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.