дивись.info

У Львові презентували календар «Звитяг українського війська»

У Львові презентували календар «Звитяг українського війська»

Сьогодні, 15 лютого, презентували календар “Звитяг українського війська”, на світлинах якого зображені військовослужбовці Збройних сил України, учасники антитерористичної операції.

У ЛОДА повідомили, що календар складається з 12 світлин.

На лютневій сторінці зображений Тимур Баротов – позивний «Морпіх», капітан ІІ рангу запасу, підполковник, боєць батальйону «Айдар».

У повідомленні йдеться, що основна ідея календаря – донести до молоді та сучасного покоління ключові події історії та показати досягнення українського війська.

Фото: прес-служба ЛОДА

«Українське військо славиться з княжих часів. Основний задум календаря – показати тяглість військової історії та перемоги, які воїни здобували. Ми пишаємося нашими сучасними воїнами, які є борцями за незалежність. За останні чотири роки армія стала  сильною, з новим Гімном, який співали ще сто років тому члени ОУН і агресор добре розуміє, що нас не легко здолати. З такими людьми як українські воїни ми зможемо відстояти свою державу», – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

Фотографії, на яких зображені наші захисники розповсюдять, починаючи від спортивних закладів і завершуючи народними домами, освітніми закладами.

“Ми завжди були патріотами і в усіх історичних подіях ми не нападали,а обороняли себе. Ми зараз починаємо вивчати дійсно правдиву історію, цей календар створений для нашої молоді, яка є майбутнім. Ми йшли туди зупинити ворога, щоб тут наші діти, рідні, батьки могли спокійно жити. Перемога обов’язково за нами”, – повідомив боєць добровольчого батальйону «Айдар» Тарас Маслянко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.