дивись.info

В горах Львівщини рятувальники надали допомогу шістьом травмованим туристам

В горах Львівщини рятувальники надали допомогу шістьом травмованим туристам
Фото: відкриті джерела

16 лютого на Львівщині в горах травмувалися шестеро туристів-лижників.

Про це повідомляє Управління ДСНС у Львівській області.

Так, зокрема, на лижній трасі гори Високий Верх надано допомогу 3 травмованим туристам-лижникам: жінці 1992 року народження, жителька м. Київ отримала травму живота; чоловік 1995 року народження, житель м. Львова отримав травму правої ноги; жінка 1998 року народження, жителька м. Київ травмувала ліву руку.

На горі Тростян надано допомогу 2 травмованим туристам-лижникам: жінка 1996 року народження, жителька м. Львова отримала травму лівої ноги; чоловік 1991 року народження, житель м. Львова травмував праву руку.

На горі Політехнік надано допомогу 1 травмованому туристу-лижнику: жінка 1976 року народження, жителька м. Одеса отримала травму хребта.

Рятувальниками надана потерпілим перша домедична допомога, та були проведені роботи по транспортуванню травмованих туристів до підніжжя гори, де їх чекали медики.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, про правила безпечного катання на гірськолижних трасах:

  • Поважайте інших. Не створюйте загрози чи небезпеки для інших. Це стосується не лише поведінки, але й справності власного спорядження.
  • Контролюйте швидкість та стиль катання. Кожен повинен вміти зупинитись, повернути та проїхати у межах власної видимості. У місцях із великим натовпом або обмеженою видимістю швидкість руху слід знизити, особливо по краях крутого схилу, у нижній частині траси та поблизу розташування підйомників.
  • Правильно вибирайте маршруту спуску. Маршрут спуску повинен обиратись відповідно до вмінь та навичок, таким чином, щоб не заважати і не створювати загрози тим, хто спускається попереду. Той, хто рухається за ним у тому ж самому напрямку, повинен дотримуватися необхідної дистанції, щоб залишити йому простір для вільного виконання маневрів. Пам’ятайте, що, як і на дорозі, в зіткненні винен той, хто їде позаду.
  • Виконуйте правильно обгін. Обгін має здійснюватись таким чином, щоб залишити достатньо простору лижникам (сноубордистам), яких обганяють, для їхні маневрів (у тому числі, вимушених).
  • Намагайтесь уникати зупинок на трасі. Не зупиняйтесь на вузьких ділянках траси та місцях із обмеженою видимістю. У разі падіння на такій ділянці слід якнайшвидше залишити її.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.