Як у Львівській філармонії вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)

IMG_9998_1550421898_800x568_1_0

Вчора, 17 лютого, у Львівській національній філармонії відбувся творчий вечір «До неба», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Повідомляють у ЛОДА.

«Пройшло 4 роки і ми не вперше говоримо про Героїв Небесної Сотні, але щоразу є неспокій у відчуттях і словах, щоразу це болить свіжо і по-новому. Коли у 1991році українці були переконані, що стали вільними і незалежними, ворог не збирався нас відпускати. Всі ми думали, що якщо можемо вільно співати гімн України, носити вишиванку і ходити під синьо-жовтим прапором – ми вільні, але жодна імперія не відпускає просто так і ворог почав нас нищити із середини. Нищив військо, зброю, мову.

Але наш ворог -сусід не врахував, що українці втомилися постійно комусь служити та добре вміють винести урок історії і українські хлопці та дівчата піднялися і вийшли на Майдан. Розстріл синів і доньок України став точкою неповернення. Українці без війська, без зброї вийшли боронити свою країну. Все добре спланував ворог, але не спланував силу духу українців. Тоді піднялися всі: молодь, чоловіки, жінки, волнтери. І до сьогодні захищають нашу Україну»,-  розповіла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Також на заході за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури та мистецтва вручили подяки директорові міського будинку культури у м. Мукачево, викладачу Мукачівського державного університету, художньому керівникові Мукачівського молодіжного хору Ярославу Біличку та докторові мистецтвознавства, професору кафедри музичної фольклористики Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Надії Яремко-Супрун.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: