дивись.info

Цього тижня у Львові представлять план розвитку області до 2021 року

Цього тижня у Львові представлять план розвитку області до 2021 року

Засідання Ради Регіонального Розвитку, на якому представлять план розвитку Львівщини, відбудеться у суботу 23 лютого, в конференц залі “Арена Львів”, що на вулиці Стрийській, 199.

Повідомляють у ЛОДА.

«З цього року ми переходимо на середньострокове планування, це вимога і бюджетного кодексу в частині середньострокового бюджетного планування, Президента України, Кабінету Міністрів України з точки зору планування на 2019-21 роки нашого розвитку.

Ці завдання були поставлені на Раді регіонального розвитку у Києві восени 2018 року і в контексті середньострокового планування по різних галузях і в питаннях інфраструктурного розвитку. Ми провели Раду регіонального розвитку, яка дала старт обговоренню перспективних планів населених пунктів», – розповів заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

За словами Филипіва, економічний розвиток регіону, підтримка бізнесу, розвиток села, дорожньої інфраструктури, культури, освіти – ті основні напрямки, які лягли в основу плану розвитку області до 2021 року.

“План розвитку є результатом співпраці влади, депутатів, експертного середовища, громадських організацій, і це той напрямок, яким ми рухатимемось у найближчі три роки”, – додав Филипів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.