• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У Львові бардівським вечором вшанували подвиг Небесної Сотні

У Львові бардівським вечором вшанували подвиг Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі відбувся бардівський вечір «Пам'ятати. Пишатися. Продовжувати», присвячений Героям Небесної Сотні.

У ЛОДА зазначили, що вечір, у якому взяли участь молодіжні громадські організації Львівщини, учасники Революції Гідності та молодь із різних районів області, був наповнений спогадами та патріотичною піснею.

В межах вечора очевидці подій на Майдані поділилися спогадами.

«Мені у час Революції Гідності було 23 роки, і пройшов я його до кінця. Почалось все у Львові, але я розумів, що треба бути в Києві. Після побиття студентів усі відчули, що точку неповернення пройдено. Усі зрозуміли, що миритись з тим режимом в Україні, який здатен на таке, ніхто не збирається. Почались перші арешти, ситуація набирала обертів. Складно було усвідомлювати, що в моїй країні мирних громадян можуть убивати, що пропадають люди, що кінця цьому не видно. Але Майдан розвивався і відбувся завдяки нашій спільності, нашій єдності. Ми показали на що здатні. Наш народ - не стадо овець, він здатен на великі значущі вчинки» - поділився учасник Майдану Володимир Дітчук.

Фото: прес-служба ЛОДА

У ЛОДА повідомили, що після цього відбулась мистецька частина із козацькими, постанськими та партіотичними піснями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: